Kilka słów o naszych wyrobach

Wszystkie nasze wyroby wykonywane są z wyjątkowej w smaku czekolady belgijskiej Belcolade.
W naszej ofercie znajdziesz ekskluzywne produkty, które są indywidualnym dziełem naszej i klienta fantazji.
 

Ręcznie wykonywane obrazy z czekolady - to oryginalny i unikatowy prezent.

Obrazy wykonujemy z trzech rodzajów czekolady belgijskiej Belcolade w równie smakowitej i czekoladowej ramce belgijskiej marki Barry Callebaut. Czekoladowy obraz to wyjątkowy upominek dla kogoś bliskiego. Jego indywidualność jest wyżej ceniona niż prezent kupiony w sklepie sieciowym. Taki unikatowy podarunek świadczy bowiem o naszym wyjątkowym stosunku do osoby obdarowywanej. W połączeniu z fantastycznym smakiem jest wręcz prezentem idealnym. Dodatkowo czekolada ma pozytywnie oddziaływanie na nasz mózg i humor – uwalnia szczęście i pobudza do pracy.

Czekoladowe nadruki i zdjęcia

W przeciwieństwie do czekoladowych obrazów - rysunki i zdjęcia nadrukowujemy atramentem spożywczym na jadalny papier waflowy, a następnie nanosimy na belgijską czekoladę MarieBelle. Ta technika wyrobu idealnie nadaje się do wykonania czekoladowego zdjęcia w ramce. Możliwości projektowe są tu są niezliczone. Oprócz zdjęcia nadrukować możemy co tylko sobie wymarzysz począwszy od dowodu osobistego poprzez rysunek dziecka czy pocztówkę, a skończywszy na czekoladowych certyfikatach, pocałunkach czy listach. Wszystkie wyroby są bardzo trwałe!

Czekoladowe lollipopsy

Są to jadalne obrazki i zdjęcia zaklęte w ciekawych mini formach i figurach (krąg, owal lub serce). Ta mała pyszna i ekskluzywna pamiątka stanowi doskonały dodatek do prezentu, ale również solo sprawdza się jako drobny upominek dla kogoś bliskiego. Pokaż ukochanej osobie jak bardzo jest dla Ciebie wyjątkowa i podaruj czekoladowego lollipopsa!

Czekoladowe figurki i przedmioty

Każdy z nas ma w swoim życiu jakiś przedmiot lub rzecz, która jest dla niego niezwykle ważna. Czasami jest to ulubiona zabawka, a innym razem coś symbolicznego, co wywołuje w nas pozytywne skojarzenie lub falę dobrych wspomnień. Czekoladowa figurka to niezwykle oryginalny prezent . W zależności od kształtu można ją podarować ukochanej osobie, jak również szefowi czy partnerowi biznesowemu. Wybierz co chciałbyś podarować – a my wykonamy to dla Ciebie z czekolady. Każdy nasz produkt charakteryzuje się misternym wykończeniem z dbałością o detale i precyzję. Dodatkowo czekoladową figurkę możemy zafarbować barwnikami spożywczymi praktycznie na każdy kolor, wykonując napisy, jak dla przykładu na czekoladowej tablicy rejestracyjnej czy podstawce.

Jak poprawnie przechowywać czekoladę?

Aby czekolada nie uległa zepsuciu należy ją przechowywać w suchym, chłodnym oraz ciemnym miejscu w temperaturze od 12 do 20°C. Powinna być także szczelnie zamknięta, by nie chłonąć zapachów z zewnątrz. Najbardziej optymalna temperatura przechowywania to od 16-20°C. Przy takiej temperaturze czekolada na długa zachowuje swój pyszny smak i wysoką jakość. Uwaga: jeśli czekolada przechowywana jest w temperaturze powyżej 20°C kakao i masło w niej zawarte zaczyna topnieć, tworząc na powierzchni czekolady „posiwienie tłuszczowe” czyli plamy tłuszczu.