Otwarcie sklepu internetowego!

Jesteśmy producentem wszystkich słodyczy znajdujących się na tej stronie, dlatego kupując w naszym sklepie internetowym agelinachocolate.pl masz pewność, że otrzymasz najświeższe cukierki i czekoladę z najlepszą jakością belgijskiej czekolady.

 JAKOŚĆ:

Wszystkie produkty znajdujące się na stronie angelinachocolate.pl posiadają certyfikaty, a do Polski przywiezione zostały oficjalnie, z zachowaniem wszystkich norm przechowywania produktów. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty, certyfikaty jakości. Wybierając nasz sklep internetowy z ręcznie robionymi produktami z belgijskiej czekolady możesz sprawdzić wszystkie terminy przydatności i mieć pewność, że otrzymasz świeży towar.

NISKA CENA:

Nie możemy stwierdzić, że jesteśmy „sklepem z tanimi cukierkami”, ponieważ sprzedajemy produkty najwyższej jakości z prawdziwej belgijskiej czekolady. Możemy jednak stwierdzić, że mamy najlepsze ceny w branży. Nawet w supermarkecie nie znajdziesz tak korzystnych cen jak u nas. Jeśli jednak się to przydarzy – upewnij się, że zapłaciłeś za oryginalną belgijską czekoladę, a nie podróbkę. Uwaga – tylko oficjalna produkcja gwarantuje jakość z zachowaniem właściwych norm dotyczących temperatury produkcji. Dlatego musisz pamiętać, że kupując czekoladę w sklepie internetowym o podejrzanie niskiej cenie - nie możesz być pewnym jej jakości i warunków magazynowania. Kupuj tylko u pewnych sprzedawców!

ASORTYMENT.

Angelinachocolate.pl to sklep internetowy, w którym kupisz prawdziwą belgijską czekoladę, jak również inne pyszne słodycze. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i wyjątkowym smaku prawdziwej czekolady – angelinachocolate.pl dostarczy ją prosto do domu! Dzięki zakupom w naszym sklepie on-line możesz również zrobić smakowity prezent swoim bliskim lub zaopatrzyć w czekoladowe specjały imprezę firmową (za zakupy możesz zapłacić przelewem on-line).

WŁAŚCIWE PRZECHOWYWANIE PRODUKTÓW.

Zakupione w naszym sklepie internetowym towary wysyłane są do Ciebie z naszego magazynu znajdującego się w siedzibie firmy. Dlatego mamy pewność, że produkty, które kupujesz przetrzymywane są we właściwych warunkach z zachowaniem prawidłowego reżimu temperaturowego. Co ważne – zawsze możesz zweryfikować terminy przydatności produktów i zrezygnować z zamówienia, jeśli Ci one nie odpowiadają.

ZAPŁATA I DOSTAWA.

Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym możesz wybrać najwygodniejszych dla siebie sposób zapłaty i dostawy zakupu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski zarówno dla firm, osób prywatnych jak i instytucji. Na przykład jeśli chcesz sprawić koleżankom z pracy słodką niespodziankę na Dzień Kobiet, albo podarować upominek z okazji Nowego Roku – wybierz interesujący Cię produkt na angelinachocolate.pl, złóż zamówienie, wybierz sposób zapłaty, a nasz kurier dostarczy towar do domu lub Twojego biura.

Uwaga: Zainteresowanym wystawiamy fakturę.

 

Dostępne sposoby zapłaty:

 

- przelew on-line,

- przelew tradycyjny,

- płatność przy odbiorze.

Wszystkie ceny, zdjęcia i opisy produktów są prawidłowe, dlatego kupując w naszym sklepie masz pewność, że otrzymasz to co chciałeś, a do zapłaty będziesz mieć kwotę wyliczoną przy zamówieniu.

Życzymy pysznych zakupów!

Czas pracy i realizacja zamówień:

Poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00

Sobota – niedziela: możesz złożyć zamówienie, ale pracę nad jego realizacją rozpoczniemy w pierwszym dniu roboczym