Weź udział w promocji "Zniżka za opinie!"

Bardzo łatwo jest zostać uczestnikiem nowej promocji. Jedyne, co należy zrobić jest wystawienie opinii na temat produktów, które są prezentowane na naszej stronie. To spowoduje, że otrzymasz zniżkę od 10% do 15% na kolejne zamówienie w sklepie internetowym. Przydzielony rabat zależy od jakości wystawionej opinii. Przydatne informacje zwrotne dla innych odwiedzających będą najbardziej docenione. Cieszą nas i będziemy premiować najbardziej rzetelne komentarze, w których zostaną przedstawione najbardziej kompletne informacje na temat produktu, o ile produkt spełni Państwa oczekiwania.
W przypadku krótkich i mało rzetelnych opinii rabat nie zostanie udzielony. Bardzo prosimy o poważne i przemyślane komentarze.
Podziel się swoimi wrażeniami i doświadczeniem z zakupionego produktu, a my chętnie udzielimy rabatu!

 

 

Jak uzyskać 15% zniżki za opinie?

Dla każdego produktu możesz dodać jedną opinię. Komentarz można zostawić na stronie produktu zaraz pod jego zdjęciem. Wszystkie opinie są sprawdzane przez moderatora strony, a po weryfikacji zostaną opublikowane na portalu. Jeśli Twoja opinia jest zgodna ze wszystkimi warunkami, po jej akceptacji otrzymasz kupon rabatowy, który zostanie wysłany na Twój e-mail. Udzielony rabat możesz wykorzystać natychmiast w trakcie zakupów, wprowadzając kod w odpowiednim polu w Twoim koszyku.

 

Rabaty