chocoTOOLS

Przedstawiamy waszej uwadze czekoladowe gadżety, które warto podarować zarówno mężczyzną jak i kobietą. Szukasz oryginalnego prezentu dla kogoś bliskiego czy też koleżanki z pracy? Znajdziesz go tutaj!

ŚRUBA DUŻA

2.6 x 2.6 x 13 cm, 48g

Cena: 25,00 zł

PĘDZEL DUŻY

0.9 x 3.5 x 18 cm, 35g

Cena: 20,00 zł

Żarówka z oprawką

5.4 x 5.4 x 13 cm, 100g

Cena: 40,00 zł

ŁOŻYSKO DUŻE

1.8 x 7.2 x 7.2 cm, 64g

Cena: 15,00 zł

Klótka z kluczem

3 x 8 x 10.6 cm, 126g

Cena: 40,00 zł

Pędzel duży

0.9 x 3.5 x 18 cm, 35g

Cena: 20,00 zł

Klucz 22*24

1 x 4.8 x 21.8 cm, 40g

Cena: 20,00 zł

Łożysko duże

1.8 x 7.2 x 7.2 cm, 64g

Cena: 15,00 zł

Ceny zawierają podatek VAT.

Wszystkie z 8 produktów

Jeżeli uważacie, że czekolada belgijska nie jest odpowiednim prezentem dla mężczyzn – mylicie się!

 

W rozdziale ChocoTOOLS znajdziesz prezenty dla prawdziwych mężczyzn w każdym wieku. Czekolada w kształcie narzędzi jest lejtmotyw tej kolekcji. AngelinaChocolate pomoże Ci sprawić przyjemność każdemu. Jest to doskonały wybór na każdą okazję.

 

Musisz wybrać prezent, lecz kompletnie nie masz na pomysłu? A może musi to być prezent dla osoby, gustów i smaków której nie znasz? U nas znajdziesz asortyment nietuzinkowych produktów, które ucieszą nie tylko Ciebie, lecz przede wszystkim tę osobę, która dostanie czekoladowy wyrob w prezencie.

 

Uważasz, że czekolada to wyjątkowo kobiecy prezent? To jest nie do końca prawdą! Nasi przodkowie uważali czekoladę produktem męskim. Wierzyli, że ten produkt dodaje odwagi i męskości, a także zwiększa siłę i seksualność. A jak jest dzisiaj? Statystycznie w XXI wieku więcej fanów czekolady odnotowuje się wśród mężczyzn, niż kobiet.

 

Jakie z tego możemy zrobić wyniki?

 

Czekolada to idealny prezent dla prawdziwego mężczyzny! Zapytamy siebie: jakie czekoladowe upominki można wręczyć mężczyźnie?

W rozdziale Сhoco TOOLS można znaleźć czekoladowy zestaw narzędzi, kombinerki, klucze płaskie, płaskoszczypy oraz inne rzeczy. Narzędzia z czekolady sprawią szczególną przyjemność mężczyznom, którzy mają status złotej rączki i potrafią naprawić wszystko w waszym domu.

 

Tworząc nasze wyroby, zwracamy szczególną uwagę na szczegóły. Dzięki temu nasza firma nie ma rywali na wśród producentów figurek z czekolady.

Jednak najważniejszą zaletą produktów AngelinaChocolate jest ich niepowtarzalny smak, który  został osiągnięty dzięki przepysznej belgijskiej czekoladzie!

 

Zamawiając słodki gift w sklepie AngelinaChocolate, masz gwarancję, że kupisz wyjątkowy i  zaskakujący prezentu w designerskim opakowaniu. Jeżeli chcesz podarować dziadkowi lub ojcu narzędzia z czekolady, nasza propozycja jest jedyna w całym Krakowie.

Na naszej stronie internetowej jest przedstawiony szeroki asortyment produktów, spośród których znajdziesz prezent nawet dla największego smakosza. Miły zwierzętka dla pięknej płci, narzędzia czekoladowe dla prawdziwych mężczyzn. Wszystko w  rozsądnej i przyjemnej  cenie.

 

Pamiętaj, że niebanalny prezent zachwyci każdego!