BOŻE NARODZENIE

 

 

ANIOŁ Z JAGNIĘCIEM

5 x 6.3 x 9.2 cm, 60g

Cena: 20,00 zł

ANIOŁ Z GWIAZDĄ

7.8 x 4.8 x 6.2 cm, 58g

Cena: 15,00 zł

ANIOŁ Z ŚWIECĄ

7.7 x 5.2 x 6 cm, 57g

Cena: 15,00 zł

ANIOŁ Z ŚWIECĄ

7.7 x 5.2 x 6 cm, 57g

Cena: 15,00 zł

MOTYL

1.5 x 7 x 7.5 cm, 20g

Cena: 15,00 zł

ŚRUBA DUŻA

2.6 x 2.6 x 13 cm, 48g

Cena: 25,00 zł

JEŻ DUŻY

9.5 x 7.8 x 9 cm, 100g

Cena: 30,00 zł

JEŻ MAŁY

4.5 x 4.4 x 4.4 cm, 24g

Cena: 10,00 zł

Zając z bukietem

12.5 x 8 x 9.2 cm, 135g

Cena: 40,00 zł

KOPCIUSZEK

10.4 x 6 x 7 cm, 75g

Cena: 20,00 zł

PĘDZEL DUŻY

0.9 x 3.5 x 18 cm, 35g

Cena: 20,00 zł

KOT LEŻĄCY

5.5 x 5.6 x 14.2 cm, 110g

Cena: 30,00 zł

Strony

Ceny zawierają podatek VAT.

Wszystkie z 163 produktów

Chekoladowe figurki pod choinkę

Boże Narodzenie – najważniejsze chsześcijańskie świeto na całym świecie. Zapoczątkowano je dla uczczenia tajemnicy narodzenia Jezusa Chrystusa. Obchodzono od IV wieku, po raz pierwszy – w starożytnym Rzymie.

 

Pierwsza informacja o tym święcie pochodzi z roku 356-go. Wcześniej dzień narodzin Jezusa obchodzili  prawdopodobnie 6 stycznia. Ten dzień i nadal pozostaje w kalendarzu grzegoriańskim jako data obchodzenia  tego święta. 25 grudnia w kalendarzu katolickim ustanowiono dniem świątecznym jako przeciwwagę do pogańskiego święta słońca.

 

prezenty na boże narodzenie

A jakie święto może być bez tradycyjnych świątecznych prezentów pod choinkę, tej nieodzownej części  bożonarodzeniowej tradycji? Masz do wybory – spędzić ten dzień z najbliższymi czy ganiając po supermarketach i przez cały wieczór wybierając prezenty bożonarodzeniowe. Oczywiście sklepy przed Bożym Narodzeniem – to bajka: ogromny wybór towarów, każdy z których może zostać upominkiem na Boże Narodzenie oraz imponujące zniżki. Lecz jeżeli nie chcesz zgubić się w tej polifonii propozycji, proponujemy lepszy wariant – zamówić oryginalny prezent na święto Bożego Narodzenia (a może nawet kilka?) dla całej rodziny na stronie sklepu internetowego AngelinaChocolate, za kilka dni odebrać upominki gwiazdkowe w wygodnym dla siebie miejscu i czasie. A „zaoszczędzony” w ten sposób czas spędzić w cichej, przytulnej atmosferze w domu rodzinnym, z najbliższymi.

 

Pomysł na prezent na boże narodzenie

 

Tradycyjnie uważa się, że na te święta najbardziej czekają dzieci. Przez atmosferę tajemniczości, choinkę, koło najbliższych ludzi, gwiagdkowe upominki pod choinkę. Chyba to jeden z niewielu takich dni, który kochają wszyscy. Dorośli też czekają na niego z niecierpliwością. Dlaczego? Z tych samych powodów: rodzinna atmosfera i koło najbliższych ludzi.  Uważa się, że jesteś już dorosłym, kiedy rozumiesz, że tak naprawdę dorosłych nie istnieje. A są tylko ludzie w różnym wieku i z różnym doświadczeniem. Otóż z wiekiem zmieniamy się odpowiednio do doświadczenia życiowego, warunków życia, ale tak naprawdę głęboko w środku pozostajemy sobą. A więc gusty, przyzwyczajenia, hobby zabieramy ze sobą z dzieciństwa i często niesiemy przez całe życie. I jedno z takich upodobań – Święto Bożego Narodzenia.

 

Słodki aniołek – to nie metafora, nie okrelenie kogoś, kto jest fajnym i grzecznym chłopczykiem. To propozycja naszego sklepu internetowego jako prezent na dzień Bożego Narodzenia dla najbliższych. I to jeszcze nie wszystko. Sympatyczne figurki aniołków, trzymające w rączkach serca lub świeczki upiększą każdy bożonarodzenowy kącik lub stół. Zajączki, koty lub jeżyczki, wiewiórki albo króliki mogą przynieść do waszego domu bajeczną atmosferę. A jaka choinka w tym dniu bez tradycyjnych mieszkańców lasu?

 

Puszyste niedźwiedziki Teddy, jako prezenty swiąteczne, zrobią wasz dom jeszcze bardziej przytulnym i podarują gościom szczegółowe emocje. Zegar antyczny przyniesie duch historyczny, chekoladowa butelka i kilka niemieckich kieliszków – atmosferę święta. Wam nawet się uda z nich jednokrotnie skorzystać, a potem zamiast myć i przechowywać gdzieś na półce w kartoniku, chroniąc od kurzu w ciągu półroku, oczekując następnego święta – zjeść. 

 

Albo może wolisz mieć mały świąteczne upominki dla każdego, kto w tym dniu przydzie do was na kolację? Wtedy orzech z życzeniami właśnie to, czego szukasz.

prezent na boże narodzenie

Tematowym i niespodzianym prezentem dla katolickiej rodziny, która w tym dniu tradycyjnie idzie do kościołu,  może zostać kopia Kościołu Mariackiego. Waga gotowego wyrobu jest trochę większa od złykłej czekolady, a więc po kawałeczku  wystarczy dla wszystkich członków rodziny. Kościół zrobiony z wysokiej jakości bielgijskiej czekolady, taki upominek bożonarodzeniowy zadowoli jak gust estety, tak też smakosza.

 

Nie zapomnieliśmy i o najmłodszych, w katalogu znajdziesz mnótwo prezentów na święta Bożego Narodzenia. Dla chłopczyków mamy czekoladowe samochody z mlecznej lub czarnej czekolady. Model auta – pytanie gustu. W naszym katalogu są samochody prawie każdej marki – od Toyoty do Hammera. A może twój synek wolałby mieć parowóz czy motocykl? A może w ogóle rzadkie auto – pradziadka tych współczesnych?

 

Motto naszej firmy – „Czekolada jest zawsze aktualna!” Chcielibyśmy dodać, że jeżeli jest to czekolada   bejgilska firmy AngelinaCzekolate  w postaci jednej z mnóstwa figurek o idealnym kształcie, jej aktualność bezdyskusyjnie wzrasta podczas każdego święta i przy każdej okazji.

 

Więc nie zastanawiaj się – zamawiaj tanie prezenty na święta bożego narodzenia! Ilość zamówień podczas świąt wzrasta kilkakrotnie, a więc chcemy zdążyć na czas i pocieszyć twoich bliskich oryginalnym upominkami na swięta.