DZIEŃ CHŁOPAKA

ŚRUBA DUŻA

2.6 x 2.6 x 13 cm, 48g

Cena: 25,00 zł

KARTA GRAFICZNA

9.5 x 7.8 x 9 cm, 160g

Cena: 40,00 zł

Zając z bukietem

12.5 x 8 x 9.2 cm, 135g

Cena: 40,00 zł

KARABIŃCZYK WSPINACZKOWY

1.4 x 4.9 x 10.2 cm, 24g

Cena: 15,00 zł

PĘDZEL DUŻY

0.9 x 3.5 x 18 cm, 35g

Cena: 20,00 zł

KOT LEŻĄCY

5.5 x 5.6 x 14.2 cm, 110g

Cena: 30,00 zł

KOTY ZAKOCHANE

12.6 x 6 x 12.6 cm, 110g

Cena: 30,00 zł

Żarówka z oprawką

5.4 x 5.4 x 13 cm, 100g

Cena: 40,00 zł

oryginalny prezent z czekolady SAMOCHÓD AUDI A8

6 x 7.9 x 19.4 cm, 155g

Cena: 80,00 zł

piękny prezent z czekolady Samochód BMW sedan

6 x 7.4 x 19 cm, 194g

Cena: 80,00 zł

cudowny prezent z czekolady Samochód BMW Z4 coupe concepts

4 x 5.5 x 12.8 cm, 70g

Cena: 25,00 zł

Prezent z czekolady Samochód BMW X5

4.7 x 6.1 x 12.7 cm, 70g

Cena: 25,00 zł

Strony

Ceny zawierają podatek VAT.

Wszystkie z 132 produktów

Czekoladowe upominki na Dzień chłopaka

 

Twój chłopak chodzi po górach? Lubi szybką jazdę? Maluje obrazy? Zajmuje się fotografią? A może dopiero obronił doktorat? Powiedz mu o tym, jak bardzo zachwycasz się jego talentami i osiągnięciami, pokaż, że podzielasz jego zainteresowania. Polecamy zrobić to przy pomocy czekoladowego prezentu na Dzień chłopaka. Swoim klientom zawsze proponujemy wybierać „mądre” upominki na Dzień chłopaka, czyli takie, które podkreślą talenty i umiejętności osoby, dla której ten prezent wybierasz, to za co ją doceniamy, za co jesteśmy jej wdzięczni. Naprzykład, może  Twój chłopak jest złotą rączką, potrafi naprawić wszystko nie tylko w swoim domu lecz też pomóc w domu sąsiadów. Więc może warto mu o tym przypomnieć – w „męskim” rozdziale znajdziesz takie prezenty na Dzień chłopaka. Odpowiednim prezentem dla niego może zostać wspaniała czekoladowa śruba pracy ręcznej z czarnej lub mlecznej czekolady. Do tematu „męskich rzeczy” w katalog znajdziesz też kombinerki, klucze o różnych rozmiarach, kartę graficzną, lecz najoryginalniejszy prezent wśród wszystkich innych – zestaw narzędzi, który ucieszy i wywoła uśmiesz na twarzy nawet najpoważniejszego chłopaka.

 

czekoladki na dzień chłopaka

Wyroby pracy ręcznej firmy AngelinaCholocate są produkowane z bielgijskiej czekolady najlepszej jakości. Pamiętaj, że Ty decydujesz, z jakiej czekolady będzie wykonany Twój oryginalny prezent dla niego na dzień chłopaka: czarnej, białej czy mlecznej. W niektórych artykułach łączymi jednocześnie kilka rodzajów czekolady.

 

A może Twój chłopak zbiera modele samochodów? Twoim zdaniem, nie jest to dobra decyzja zbierać kurz na półkach, lecz bardzo chcesz go ucieszyć? Zamów na Dzień chłopaka czekoladę o kształcie jego ulubionego modelu samochód. Znajdziesz na stronie internetpwej miniaturową kopię nowoczesnego hummera, porsche, toyoty,  mitsubishi i nie tylko. Jeżeli Twój kochany interesuje się retro samochodami, zamów słodki prezent dla chłopaka w kształcie starego sympatycznego citroena, bugatti, garbusa lub astona martina.  

czekolada na dzień chłopaka

 

Jeżeli Twój kolega ma naturę artystyczną – upominekiem na Dzień chłopaka może zostać czekoladowy  obraz. Dla naszych wyrobów jest wykorzystywana spożywcza farba wysokiej jakości wyprodukowana w Europie Zachodniej. Zdjęcie dla obrazu możesz wybrać samodzielnie jak u nas na stronie, tak też w internecie lub w swoim archiwum. Może to być wasze ulubione miejsce dla wczasów albo miasto, w którym się poznaliście.

 

Najlepszy słodki prezent na Dzien chłopaka

 

A może on lubi nowoczesne gadżety, wtedy fajnym dla niego prezentem na Dzien chłopaka może zostać czekoladowy smartfon. Nasze czekoladki dla chłopaka o różnym kształcie będą upiększał jego biurko nawet przez kilka miesięcy. Jak też model któregoś z samochodów. Z czekolady potrafimy zrobić najdrobniejsze części modeli samochodów, a więc ciężko na pierwszy rzut oka odróżnić model z czekolay od modelu z żelaza.

 

Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że czekoladowe prezenty na dzień chłopaka firmy AngelinaChocolate nikogo nie pozostawiają obojętnym. Każdy może znaleźć dla siebie coś ciekawego według własnych upodobań.

 

Jeżeli nadal nie wiesz, co wybrać dla swojego chłopaka na dzień mężczyzny, pomyślij o tych zaletach, który on. Za co pokochałaś go? Jeżeli uważasz, że Twój chłopak ma dużo zalet, potrafi  perfekcyjnie zrobić mnóstwo rzeczy, umie rozwiązać każdy problem, wtedy prezentem dla niego na Dzień chłopaka może zostać Oskar. Tak, tak, za rolę najlepszego chłopaka, a dla kogoś – brata i syna.

 

Więć od dziś już nie musisz spędzać mnóstwo czasu, szukając odpowiedniego prezentu w sklepie, martwić się, że może, nie trafisz. Uwierz, Twój prezent będzie najoryginalniejszy. Piękny model samochodu może być ustawiony w widocznym miejscu w ciągu kilku miesięcy (uważaj tylko na promienie słońca). Potem należy go zjeść w dobrym towarzystwie. A następny dzień chłopaka lub inne święto – to czas na kolejne ciekawe czekoladki firmy AngelinaChocolate.