DZIEŃ DZIECKA

MOTYL

1.5 x 7 x 7.5 cm, 20g

Cena: 15,00 zł

ŚRUBA DUŻA

2.6 x 2.6 x 13 cm, 48g

Cena: 25,00 zł

KARTA GRAFICZNA

9.5 x 7.8 x 9 cm, 160g

Cena: 40,00 zł

JEŻ DUŻY

9.5 x 7.8 x 9 cm, 100g

Cena: 30,00 zł

JEŻ MAŁY

4.5 x 4.4 x 4.4 cm, 24g

Cena: 10,00 zł

Zając z bukietem

12.5 x 8 x 9.2 cm, 135g

Cena: 40,00 zł

KOPCIUSZEK

10.4 x 6 x 7 cm, 75g

Cena: 20,00 zł

KARABIŃCZYK WSPINACZKOWY

1.4 x 4.9 x 10.2 cm, 24g

Cena: 15,00 zł

KOT LEŻĄCY

5.5 x 5.6 x 14.2 cm, 110g

Cena: 30,00 zł

KOTY ZAKOCHANE

12.6 x 6 x 12.6 cm, 110g

Cena: 30,00 zł

KOT PERSKI

10 x 6.8 x 8.6 cm, 85g

Cena: 30,00 zł

oryginalny prezent z czekolady SAMOCHÓD AUDI A8

6 x 7.9 x 19.4 cm, 155g

Cena: 80,00 zł

Strony

Ceny zawierają podatek VAT.

Wszystkie z 119 produktów

Dzień Dziecka, który jest obchodzony 1 czerwca jest jeszcze jednym cudownym powodem, aby przyczynić się do radości najmłodszych. Nie jest to czas do obdarowywania drogimi ubrankami lub zabawkami, wystarczająco będzie sprezentować pyszne i oryginalnie zrobione słodycze wysokiej jakości. Jeśli zdecydowałeś się na takie oto rozwiązanie, w naszym obszernym katalogu na pewno zajdziesz świetne pomysły na Dzień Dziecka.

 

Spraw przyjemność maluchowi figurką z czekolady

prezent na dzień dziecka

 

Oferujemy najwyższej jakości produkty z prawdziwego kakao, które kupujemy u sprawdzonych pośredników oraz przygotowujemy zgodnie z certyfikowanymi receptami. Ponadto oferujemy wyroby, które są pokryte bezpiecznymi i odpowiednimi do spożywania barwnikami, a więc prezent na Dzień Dziecka nie tylko ucieszy odbiorcę sympatycznym wyglądem, ale podaruje też możliwość delektowania się pysznymi słodyczami. Dodatkowo warto zaznaczyć że:

  • W trakcie produkcji przestrzegamy zasad higieny i przygotowujemy czekoladę wyłącznie ze świeżych produktów;
  • Nie stosujemy konserwantów, co wiąże się z ograniczonym terminem spożycia naszych wyrobów;
  • Produkujemy czekoladę bezpieczną dla zdrowia dzieci.

 

Warto też dodać, że mamy niepowtarzalny asortyment, a większość elementów upominków robimy ręcznie, co pozwala nadać im niepowtarzalnego i wykwintnego kształtu. Możesz być także pewny, że kupując nasze wyroby na Dzień Dziecka – kupujesz prezent, który na pewno jest unikalny.

 

Najlepszy wybór z możliwych

 

Każde dziecko będzie zachwycone smacznym i użytecznym prezentem o najwyższej jakości, wybranym z uwzględnieniem jego zainteresowań i gustów. Staramy się również poszerzać nasz asortyment, by oferować Państwu najlepsze i najbardziej oryginalne rozwiązania.

Wybierając prezent na Dzień Dziecka, dobrze jest wziąć pod uwagę;

  • Płeć. Czekoladowe samoloty i samochody z pewnością spodobają się chłopcom w każdym wieku, a dla dziewczynek można podarować czekoladowe statuetki małych zwierzątek, śliczne kartki z kwiatami i motyle.
  • Zainteresowania. Jeśli dziecko interesuje się bronią, czekoladowe pistolety będą dla niego bardzo dobrym wyborem, osobom lubiącym podróże z pewnością przypadną do gustu czekoladowe wspinaczkowe karabiny lub słodkie          karty. Najmłodszych bez wątpienia zachwycą płaskorzeźby z bohaterami z ich ulubionych filmów animowanych. Poszukujesz dobrego prezentu dla dziesięcioletniego chłopca? Wtedy na pewno radość sprawi mu pociąg             zrobiony    z pysznej czekolady mlecznej. Oferujemy również ciekawe pomysły na Dzień Dziecka w szkole – artykuły biurowe w postaci słodyczy.
  • Liczbę dzieci w rodzinie. Jeśli planujesz kupować prezenty na Dzień Dziecka dzieciakom, które dorastają w jednej rodzinie lub przyjaźnią się między sobą, na pewno możesz je wybrać z naszego katalogu.  

 

Wygodne warunki zamówienia i dostawy

dzien dziecka prezent

 

Jeśli chcesz zdążyć zrobić zakupy przed Dniem Dziecka, prezenty warto zamówić wcześniej. Skorzystaj z naszej strony internetowej, pozwalającej wybrać odpowiednie rozwiązania według płci odbiorcy, ceny produktów lub też innych parametrów. Po tym, jak wybór zostanie dokonany, złóż zamówienie bezpośrednio w Internecie lub skontaktuj się z naszymi menadżerami, by zorientować się w asortymencie i uzyskać odpowiedzi na ewentualne pytania.

 

Przy złożeniu zamówienia na prezenty na Dzień Dziecka na kwotę wyższą niż 100 złotych, zorganizujemy dostawę w granicach Polski całkowicie za darmo. Gdy nie wiesz, co podarować na Dzień Dziecka, zadzwoń do naszego menadżera pod numer + 48 516 892 232, a otrzymasz pomoc w zorientowaniu się w katalogu oraz w doborze oryginalnych upominków wykonanych przez ręce mistrzów czekolady. Podarowany na Dzień Dziecka prezent tego rodzaju nie pozostawi obojętnymi ani hałaśliwych dzieci, ani zarozumiałych nastolatków.

 

Wiemy jak zaskakiwać dziewczęta i chłopców w każdym wieku. Mamy niezwykłe prezenty, są zabawne, niezapomniane, tylko takie, które przydadzą się dzieciom. Zatem wybierz i podaruj coś swojemu ukochanemu synowi, swojej ukochanej córce. Zobaczysz w ich oczach prawdziwą radość!

 

Kupując słodkie prezenty na Dzień Dziecka w naszym sklepie internetowym, wybieracie naturalne składniki, najwyższą jakość, a co najważniejsze – dobry humor Zapraszamy do udanych zakupów na naszej stronie internetowej, która bez wątpienia podaruje Wam przyjemność robienia upominków dla dzieci będących w różnym wieku!