DZIEŃ MAMY

MOTYL

1.5 x 7 x 7.5 cm, 20g

Cena: 15,00 zł

JEŻ DUŻY

9.5 x 7.8 x 9 cm, 100g

Cena: 30,00 zł

JEŻ MAŁY

4.5 x 4.4 x 4.4 cm, 24g

Cena: 10,00 zł

Zając z bukietem

12.5 x 8 x 9.2 cm, 135g

Cena: 40,00 zł

KOPCIUSZEK

10.4 x 6 x 7 cm, 75g

Cena: 20,00 zł

KOT LEŻĄCY

5.5 x 5.6 x 14.2 cm, 110g

Cena: 30,00 zł

KOTY ZAKOCHANE

12.6 x 6 x 12.6 cm, 110g

Cena: 30,00 zł

KOT PERSKI

10 x 6.8 x 8.6 cm, 85g

Cena: 30,00 zł

MIKROFON

5.3 x 5.3 x 20.3 cm, 95g

Cena: 25,00 zł

Niedźwiadek z listem

6 x 3.6 x 6.2 cm, 30g

Cena: 10,00 zł

Niedźwiadek Taddy

14.5 x 12.5 x 15 cm, 500g

Cena: 100,00 zł

Niedźwiadek kawaler do wzięcia

12.5 x 6.8 x 6 cm, 130g

Cena: 31,20 zł

Strony

Ceny zawierają podatek VAT.

Wszystkie z 97 produktów

Dla matki z miłością

 

dzień matki prezent sklep

Dla mnie zawsze największą przyjemność sprawia ten moment przekazania prezentu mamie. Kiedy oddajesz jej do rąk prezent na dzień mamy w nieprzezroczystym opakowaniu, żeby jeszcze trochę przedłużyć tę chwilę... Moment, kiedy ona w ciągu kilku sekund, odczuwając wagę i wiedząc mniej więcej o jaki rozmiar prezentu chodzi, probuje zgadnąć, co jest w tym kartoniku. Mnóstwo pytań w głowie: „O czym mowiłam?”, „O czym marzyłam?” „Jak córka lub syn mógł o tym się dowiedzieć?”

 

Główny problem prezentu na dzień matki taki, że najczęściej jest on standardowy: bombonierki, kwiaty, kosmetyki lub książka. To jest tradycja i wydaje się, że w żaden sposób od niej nie uciec. Albo ten prezent bezpośrednio jest związany z pracą czy hobby kobiety. Proponujemy wykroczyć poza granice i wybrać ciekawy upominek dla mamy. Co gdyby on był estetyczny i smaczny jednocześnie? Co jeżeli będzie prawidziwym arcydziełem z najlepszej? Co jeżeli może przez dłuższy czas pełnić funkcję estetyczną, stać na półce, a potem zebrać fajną kompanię najbliższych koleżanek i zostać pysznym dodatkiem do herbaty i kobiecych pogawędek? To jest możliwe! Chodzi o czekoladowe figurki i obrazki firmy AngelinaChocolate, które robimy z najlepszej belgijskiej czekolady!

 

Jeżeli twoja matka lubi kotów lub psów – w katalogu upominków na dzień matki znajdą się figurki domowych zwierząt. Wisienką na torcie w naszej kolekcji to są niedźwiadki. Są znane i lubiane przez wszyskich niedźwiadki Taddy, które trzymają w łapkach serduszka, kwiaty lub pocztówki. Można zamówić jednego lub w parę niedźwiadków. W samochodach lub bez. Takie zwierzaki nie mogą nie ucieszyć. Technologie firmy AngelinaChocolate pozwalają zrobić z czekolady najdrobniejsze części. Nasze oryginalne prezenty na dzień matki tak prawdopodobnie puszyste, że chce się dotknąć i pogłaskać.

 

Jesteśmy przekonani, że najlepszy prezent na dzień matki to ten, który będzie odpowiadał jej zainteresowaniom, będzie ją motywował i, może, przypominał o ważnym celu. Zamierza odwiedzić Paryż – to może coś związanego z Francją? Może widok wieży Eiffla?

 

Jeżeli Twoja matka jest biznesową kobietą – prezentem na dzień matki może zostać elegancki zegarek, model samochodu, czekoladowy iPhone lub myszka komputerowa. Ten Twój prezent ona może trzymać na swoim biurku, żeby zawsze pamiętać o ukochanej córce lub synie.

 

Jeżeli chcesz podkreślić jej kobiecość, możesz wybrać czekoladową szminkę. Tu na pewno nie pomylisz się z kolorem. Bo główny wybór musisz zrobić między białą, czarna i mleczną czekoladą. Lecz jeżeli smarujesz nią usta, odrazu chce się zjeść.

na dzień matki prezent

 

Nowość tej wiosny – litery czekoladowe „Love”. Czekoladowa wiadomość pomoże bez zbędnych słów wyrazić, jak zawdzięczasz mamie za wszystko.

 

W rozdziale Dzień mamy znajdziesz mnóstwo ciekawych prezentów na dzien matki. Lecz czas idzie, zmienia się moda na kształty, kolory, gadżety, nawet rasy zwierząt i symboli. Ponieważ nasze prezenty mają stosunek do mnóstwa dziedzin, a naszym głownym zadaniem jest dogodzić nawet najbardziej wymagającym klientom, więc też nie stoimy w miejscu, staramy się rozwijać się z modą, dlatego od czasu do czasu dodajemy do tej listy nowe figurki. A więc jeżeli już jesteś na naszej stronie internetowej w katalogu prezentów i zadajesz sobie pytanie „co z tego wybrać?” to ono może się pojawić tylko w wyniku tego, że chce się kupić kilka rzeczy na raz. Otóż wybierając prezent dla mamy na dzień matki może się okazać, że jednocześnie kupujesz też sobie, najlepszemu kolegowi i koleżance. Na szczęście mamy dość tanie prezenty na dzień matki, a więc można śmiało kupować od razu kilka.

 

A odpowiednie przezrozyste opakowania pomoga tym wspaniałym figurkam długo się przechowywać na półkach, ciesząc nas swoim wspaniałym wyglądem i nie kurzyć się.

Klienci, którzy raz sprobują nasze wyroby, zostają z nami na długo.