Dzień Nauczyciela

MOTYL

1.5 x 7 x 7.5 cm, 20g

Cena: 15,00 zł

KOPCIUSZEK

10.4 x 6 x 7 cm, 75g

Cena: 20,00 zł

FAJKA

5 x 4.5 x 14.1 cm, 82g

Cena: 40,00 zł

Sowa naukowiec

10.5 x 5.8 x 6.5 cm, 108g

Cena: 40,00 zł

Puchacz

6 x 4 x 5 cm, 45g

Cena: 15,00 zł

Puchacz

6 x 4 x 5 cm, 45g

Cena: 15,00 zł

Szminka

9 x 1.9 x 1.9 cm, 20g

Cena: 15,00 zł

Bogini Fortuna

19 x 5 x 8 cm, 130g

Cena: 40,00 zł

Róża kwiat

4.5 x 6 x 9 cm, 70g

Cena: 25,00 zł

Płaskorzeźba "Uczony puchacz"

1 x 7 x 9 cm, 45g

Cena: 15,00 zł

Popiersie Mozarta

13 x 10 x 10 cm, 90g

Cena: 40,00 zł

Płaskorzeźba seria hobby "Boks"

1 x 7 x 9 cm, 42g

Cena: 15,00 zł

Strony

Ceny zawierają podatek VAT.

Wszystkie z 13 produktów

„Słaby nauczyciel – opowiada. Dobry nauczyciel – wyjaśnia. Bardzo dobry nauczyciel – demonstruje. Genialny nauczyciel – inspiruje”. Amerykański pisarz William Arthur Ward.

 

Dzień nauczyciela od lat obchodzony jest na całym świecie. Został proklamowany przez UNESCO w 1994 roku. W Polsce obchodzony od 1997 roku. Święto to połowano podkreślić wyłączną rolę, którą nauczyciele odgrywają w naszym życiu zawodowym i rozwoju. Poniekąd ludzie sukcesu na pytanie „dlaczego wybrałeś taki zawód, a nie jakiś inny?” – mówią, że kiedyś dawno, jeszcze w dzieciństwie zostali oni inspirowani przez ulubionych nauczycieli, którzy bardzo lubili swoje przedmioty i tę swoją miłość potrafili przekazać swoim uczniom. Czas kształtowania się osobowości i nauczanie w szkole – ten sam period. To jest ogromne szczęście spotkać człowieka, lekcję którego wywołują w dzieciach miłość do przedmiotu, zainteresowanie, pracowitość i muchy na tych zajęciach nie umierają z nudów.

 

A jeżeli wśród swoich nauczycieli masz takiego – Dzień Nauczyciela – okazja przypomnieć, jak ważny jest dla ciebie ten człowiek, jak dużo zawdzięczasz mu w swoim życiu. Ponieważ w społeczeństwach tak się to ułożyło, że wiekszość nauczycieli – to kobiety, więc na swojej stronie w katalogu prezentów mamy bardzo „kobiece” tematowe upominki na dzień nauczyciela. W zależności od tego, jaki przedmiot wykłada – możesz dobrać prezent, który będzie odpowiadał zainteresowaniam ulubionego nauczyciela.

 

Niezwykły prezent na dzień nauczyciela

 

prezent na dzien nauczyciela

Motylki, szminki, różyczki albo pierścień – to są fajne prezenty na dzień nauczyciela dla młodej nauczycielki. Mądre sowe – bardziej tematowe czekoladki dla nauczyciela, powołane podkreślić mądrość i olbrzymią wiedzę ulubionego nauczyciela. Płaskorzeźby tak samo można dobrać odpowiednio do zainteresowania i skierowania nauczyciela. Poparsie Morarta możesz śmiało zamawiać jako prezent dla nauczyciela na dzień nauczyciela dla muzyka czy kogoś, kto lubi muzykę klasyczną. Jeżeli masz wątpliwości, czy to mianowicie to, czego szukasz, nie ohraniczaj siętylko rozdziałem prezentów na dzień nauczyciela, zajrz też do innych katalogów naszego sklepu internetowego.

 

Jest to nauczyciel ze szkoły, czy może bierzesz lekcje gry na skrzypcach czy chodzisz na kurs rysunku? Zastanów się na chwilę, przecież chodzisz tam nie tylko dlatego, że widzisz przed sobą cel – zostać wielkim malarzem albo muzykiem. Ponieważ każdy wybitny człowiek miał kiedyś ulubionego, mądrego nauczyciela, który potrafił go inspirować.

 

czekoladki na dzień nauczyciela

W ChocoHobby obowiązkowo znajdziesz coś, co odpowiada pozalekcyjnym zainteresowaniam Twojego nauczyciela. A może dobrze śpiewa? A może prowadzi wszystkie koncerty w twojej szkole? Wtedy zamów dla niej mikrofon, rozmiar którego prawie taki sam jak i rozmiar  oryginału. Pozostały drobiazgi – wybrać, z jakiej czekolady chcesz, żeby on został zrobiony: czarnej, mlecznej? A może białej? Twój nauczyciel ma fajny samochód? Wdety żartobliwy zestaw narzędzi będzie odpowiednim prezentem dla niego. Mysz komputerowa będzie pasowała jako prezent dla nauczyciela informatyki, a delikatny kobiecy zegarek – fajny pomysł na prezent na dzień nauczyciela  dla bardzo punktualnego człowieka, który nigdy się nie spóźnia na lekcje do swoich uczniów. Zestaw rycerza „Tarcza i mecz” będzie pasował dla nauczyciela historii. Żółw albo kameleon może być odpowiednim prezentem dla nauczyciela biologii.

 

Czekoladowe wyroby firmy AngelinaChocolate są jedyne w swoim rodzaju w całej Polsce. Gwarantujemy, że tak dobrego połączenia ceny, jakości, wyglądu estetycznego i podobieństwa do oryginału nie znajdziesz nigdzie.

Otóż nie zwlekaj. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć myszką na odpowiedni wyrób, w komentarzu zaznaczyć, z jakiej czekolady chcesz, żeby był zrobiony, wybrać sposób dostawy, zaczekać kilka dni i odebrać swój prezent na dzień nauczyciela ręcznie robiony.

 

Poza tym, że są oryginalne i wielofunkcyjne, takie czekoladki na dzień nauczyciela – to ogromna ekonomia twojego czasu. Nie musisz ganiać po sklepach, szukając odpowiedniego prezentu. Poza tym, wiesz, że wybór prezentu – sprawa odpowiedzialna i nie zawsze uda się „trafić”. Wybierają upominki na dzień nauczyciela z naszej kolekcji możesz się tym nie przejmować, poniewać fajna czekoladowa figurka zadowoli gust jak wyrafinowanego estety, tak też smak wybrednego smakosza.