Dzień świętego Mikołaja

JEŻ DUŻY

9.5 x 7.8 x 9 cm, 100g

Cena: 30,00 zł

JEŻ MAŁY

4.5 x 4.4 x 4.4 cm, 24g

Cena: 10,00 zł

KOT LEŻĄCY

5.5 x 5.6 x 14.2 cm, 110g

Cena: 30,00 zł

Niedźwiadki zakochane

7.3 x 4 x 7.6 cm, 60g

Cena: 15,00 zł

Aparat fotograficzny Olympus

5.5 x 8 x 3 cm, 80g

Cena: 15,00 zł

Żółw na skale

6.3 x 5.4 x 7.2 cm, 40g

Cena: 15,00 zł

Kotek z kłódką "Serce"

5.5 x 6 x 4 cm, 35g

Cena: 15,00 zł

KOTEK Z RÓŻĄ

7.2 x 3.6 x 4.1 cm, 30g

Cena: 15,00 zł

PIERŚCIEŃ DUŻY

4.5 x 4 x 4 cm, 15g

Cena: 15,00 zł

Wiewiórka

5 x 3.5 x 3 cm, 28g

Cena: 10,00 zł

Miś z prezentami duży

8.5 x 8 x 7.5 cm, 100g

Cena: 30,00 zł

Miś z prezentami mały

7.5 x 5 x 3 cm, 65g

Cena: 20,00 zł

Strony

Ceny zawierają podatek VAT.

Wszystkie z 13 produktów

Czy wiesz, skąd pochodzi tradycja Świętego Mikołaja? Według legendy ten prawosławny i katolicki święty żył na przełomie III i IV wieku, był biskupem Miry, pomagał ludziom. O jego szlachetnych postępowaniach powstało wiele legend. Według jednej pomógł wyjść za mąż trzem córkom zubożałego szlachcica, kiedy podrzucił im skrzycie pieniądze na posag. Innym razem – uratował trzech tonących żeglarzy.

 

Ponieważ biskup z Miry przez całe swoje życie pomagał potrzebującym i dzielił się z nimi swoim majątkiem – to przyjęło się, że w dniu imienin Świętego Mikołaja 6 grudnia dzieci, i nie tylko, otrzymują drobne upominki i słodycze. A czy wiedziełeś, naprzykład, że Swięty Mikołaj jest patronem rybaków, marynarzy, flisaków, dzieci, panien, studentów, cukierników, pielgrzymów i notariuszy.

prezent na mikolajki

 

Więc jeżeli w najbliższym otoczeniu masz kogoś, kto podpada pod jedną z tych kategorii, a może masz kilku przyjaciół których zamierzasz przywitać w tym dniu i potrzebujesz kilka prezentów, zwróć uwagę na nasze ciekawe prezenty na Mikołaja z białej, czarnej lub mlecznej belgijskiej czekolady najwyższego gatunku. Niektóre wyroby łączą jednocześnie kilka rodzajów czekolady. Wśród czekoladowych figurek znajdziesz bochaterów kreskówek: śmiesznych kotków, niedźwiadków Teddy albo bajecznych misiów z prezencikami w łapkach. W rodziale Dzień Świętego Mikołaja przedstawione są różne puszyste zwierzęta, mieszkańcy lasu: wiewiórki, jeżyczki lub niedźwiedzie.

 

Pomysły na prezenty na Mikołajki

 

Żeby znaleźć odpowiedni prezent na Mikołajki dla dziecka nie ograniczaj siebie jednym rozdizałem. Inne ciekawe pomysły na prezenty mikołajkowe znajdziesz w rozdziałach ChocoLand lub ChocoHobby.  Wśród naszych upominków na Mikołajki wybieraj tematyczny prezent, pomyślij o czym marzy Twoje dziecko. Możesz wybrać czekoladową zabawkę dla niego, ktora pod koniec gry zostanie smacznym dodatkiem do herbaty. Zwróć uwagę na płaskorzeźby z serii „hobby”. Jeżeli zamówisz dla swojego dzieciaka płaskorzeźbę „wesoły ząbek”, możesz zogranizować dla dziecka coś na kształt konkursu. Niech ten smaczny upominek na mikołajki wykonuje funkcję dydaktyczną: będzie stał i codziennie w ciągu tygodnia przypominał Twojemu dzieciakowi, że trzeba czyścić zęby dwa razy dziennie – rano i wieczorem w ciągu 3 minut. Po zakończeniu tygodnia dydaktyczna funkcja ząbka jest zakończona i można go zjeść.

 

prezent na mikolajki

Płaskożeźbę z hobby możesz wybrać według zainteresowania dziecka. A więc piłka nożna, tenis albo koszykówka? Jedna z głównych właściwości dzieci, to, co pomaga im dorastać i dość łatwo przyswajać nowe umiejętności – zdolność naśladowania. Bardzo często od nich słyszymy: chcę taki sam (telefon komórkowy lub samochód - nieważne). A więć prezentem na Mikołaja może zostać taka sama szminka, jak u mamy, taki sam samochód, jak u taty, taki sam zestaw narzędzi jak ma dziadek, zegarek jak u babci. Dzięki fantazi naszych mistrzów czekoladowych, wybierając upominki na Mikołajki, możesz łatwo zrealizować wszystkie te dziecięce marzenia. Zwóć uwagę, że większość czekoladowych wyrobów mają ten sam rozmiar, co i realny przedmiot. Naprzykład, aparat fotograficzny albo mikrofon, klucz, telefon komurkowy czy mysz komputerowa.

 

Jeżeli wybierasz prezenty na Mikołajki dla dorosłych kolegów z pracy lub przyjaciów, zastanów się, czym się interesują, o czym marzą, jakie mają plany na najbliższą przyszłość. Niech Twój prezent zrobi Twojego przyjaciela o krok bliżej do celu, ponieważ psycholodzy twierdzą, że wizualizacja pomaga w osiągnięciu celu. A więć znajdziesz w naszym katalogu upominków mikołajkowych odpowiednie prezenty na Mikołaja dla wielbicieli techniki, motorów, samochodów, dla sportowców i ludzi twórczych, alpinistów, muzyków, żólnierzy i naukowców oraz pracowników biurowych.

Otóż jak widzisz, fajne prezenty na Mikołaja mogą być nie standardowe, wielofunkcyjne i smaczne.