DZIEŃ TATY

ŚRUBA DUŻA

2.6 x 2.6 x 13 cm, 48g

Cena: 25,00 zł

KARTA GRAFICZNA

9.5 x 7.8 x 9 cm, 160g

Cena: 40,00 zł

GITARA DUŻA

3.1 x 8.5 x 27 cm, 150g

Cena: 70,00 zł

Zając z bukietem

12.5 x 8 x 9.2 cm, 135g

Cena: 40,00 zł

KARABIŃCZYK WSPINACZKOWY

1.4 x 4.9 x 10.2 cm, 24g

Cena: 15,00 zł

PĘDZEL DUŻY

0.9 x 3.5 x 18 cm, 35g

Cena: 20,00 zł

KOT LEŻĄCY

5.5 x 5.6 x 14.2 cm, 110g

Cena: 30,00 zł

KOTY ZAKOCHANE

12.6 x 6 x 12.6 cm, 110g

Cena: 30,00 zł

Żarówka z oprawką

5.4 x 5.4 x 13 cm, 100g

Cena: 40,00 zł

oryginalny prezent z czekolady SAMOCHÓD AUDI A8

6 x 7.9 x 19.4 cm, 155g

Cena: 80,00 zł

piękny prezent z czekolady Samochód BMW sedan

6 x 7.4 x 19 cm, 194g

Cena: 80,00 zł

cudowny prezent z czekolady Samochód BMW Z4 coupe concepts

4 x 5.5 x 12.8 cm, 70g

Cena: 25,00 zł

Strony

Ceny zawierają podatek VAT.

Wszystkie z 132 produktów

Dla taty z miłością

 

na dzień ojca prezent

Twój ojciec – dorosły odpowiedzialny człowiek. To właśnie on najczęściej wybiera prezenty dla swoich bliskich. Sam może kupić sobie to, czego potrzebuje. Tak właśnie robi. Dlatego czasem łamiesz sobie głowę, myśląc jaki prezent dla taty na dzień ojca wybrać. Bo lubi, żeby prezenty były korzystne i użyteczne.

 

Musimy odkryć przed Tobą tajemnicę: w każdym dorosłym, a nawet najpoważniejszym mężczyźnie z wysokim statusem, z firmą i samochodem nadal żyje ten wieczny chłopak, którego naprawdę mogą ucieszyć nie aż takie poważne prezenty, szczególnie jeżeli to prezent od najdroższej córki lub syna. Może zauważałeś kiedyś, że rzeczy, które troskliwy ojciec kupuje swojemu ukochanemu dziecku, to właśnie to, o czym  ojciec marzył w swoim dzieciństwie. Tego mogło nie być albo przez brak pieniędzy albo przez to, że po prostu kilkadziesiąt lat temu progres techniczny nie poszedł tak daleko, żeby mieć te wszystkie ciekawe zabawki i gadżety, które dziś dzieciaki mają od pieluch.

 

Jesteśmy gotowi zaproponować Ci fantastyczne prezenty na dzień ojca. Możesz wybrać prezent według zainteresowań taty, znaleźć coś, co dotyczy jego ulubionej pracy, hobby. Ponieważ nasze czekoladki na dzień ojca są tematyczne. Jeżeli jest on człowiekiem złotą rączką i potrafi naprawić wszysko w waszym domu, może warto o tym mu przypomnieć za pomocą fajnego prezentu na dzień ojca. Nim może zostać wspaniała czekoladowa śruba pracy ręcznej z czarnej lub mlecznej czekolady. Do tematu „męskich rzeczy” w katalog znajdziesz też klucze o różnych rozmiarów, kombinerki, kartę graficzną, lecz najoryginalniejszy prezent wśród wszystkich innych – zestaw narzędzi, który ucieszy i wywoła uśmiesz na twarzy nawet najpoważniejszego mężczyzny.

 

dzień ojca pomysł na prezent

Także prezentem dla taty na dzień ojca moża zostaćjedna z naszych wspaniałych modeli samochodów.Marki na każdy gust! Bentley czy Ferrari? A może maluch Fiat? Wiedząc z jaką troską mężczyźni odnoszą się do swoich samochodów, upominkiem na dzień ojca może też zostać kopia samochodu twojego taty. Tak, właśnie tego, który stoi w jego garażu.

 

Inny ciekawy pomysł na prezent na dzień ojca – aparat fotograficzny. Z tym że w naszej kolekcji są jak modele retro, z czasów PRL, takie jak aparat firmy Zenit, który ma w sobie coś nostalgicznego, z dzieciństwa, kiedy o takim marzył prawie każdy nastolatek, tak też i najnowsze modele Cannon. I jeżeli Twój ojciec chce nowy aparat, wtedy może odpowiednim prezentem na dzień ojca i jednocześnie pierwzym krokiem dla spełnienia mażenia będzie mianowicie jego czekoladowa kopia.

 

Podczas świąt większość mężczyzn pije alkohol. Troszczymy się o zdrowie swoich ojców i zamiast butelki wina lub szampana prezentem dla taty na dzień ojca może zostać... czekoladowa butelka szampana. Różnica między czekoladową a prawdziwą butelką szampana taka, że dla wielkiej kompanii gości czy rodziny, która zbierze się przy stole, jednej prawdziwej butelki szampana nie wystarczy. Lecz czekoladowej butelki, która została zrobiona z kilogramu wspaniałej bielgijskiej czekolady wysokij jakości, wystarczy każdemu. Tu też w komplecie mogą iść cudowne czekoladowe keliszki.

 

czekoladki na dzien ojca

Jeżeli nadal nie masz pomysłu na prezent na dzień ojca, pomyślij o tych zaletach, który ma twój tata. Co mu się najlepiej udaje? Co lubi robić? Jeżeli uważasz, że Twój tata ma dużo zalet, umie robić mnóstwo rzeczy, potrafi rozwiązać każdy problem, wtedy prezentem dla niego na dzień ojca może zostać Oskar. Tak, tak, za rolę najlepszego taty, męża, brata i syna.

 

Otóż nie musisz spędzać mnóstwo czasu, szukając odpowiedniego prezentu, stojąc w kolejkach w sklepach, martwić się, że może, jak spiewa się w starej dobrze znanej piosence  „to już było”. Uwierz, Twój prezent będzie najoryginalniejszy. Piękny model samochodu czy Oskar może stać w widocznym miejscu w ciągu kilku miesięcy. Potem nalezy go zjeść w dobrym towarzystwie. Następne święto – czas na kolejny oryginalny prezent z belgijskiej czekolady od firmy AngelinaChocolate. Nasze pomysły na dzień ojca lub na inne święto nigdy się nie kończą. Od czasu do czasu ponawiamy naszą kolekcję, żeby zaspokoić gust każdego klienta.