Prezent dla sportowca

KARABIŃCZYK WSPINACZKOWY

1.4 x 4.9 x 10.2 cm, 24g

Cena: 15,00 zł

Płaskorzeźba seria hobby "Narciarz"

1 x 7 x 9 cm, 50g

Cena: 10,00 zł

Płaskorzeźba seria hobby "Boks"

1 x 7 x 9 cm, 42g

Cena: 15,00 zł

Płaskorzeźba seria hobby "Rowerzysta"

1 x 7 x 9 cm, 44g

Cena: 15,00 zł

Płaskorzeźba seria hobby "Golfista"

1 x 7 x 9 cm, 44g

Cena: 15,00 zł

Płaskorzeźba Minionki

1 x 7 x 9 cm, 44g

Cena: 15,00 zł

Płaskorzeźba seria hobby "Piłkarz"

1 x 7 x 9 cm, 44g

Cena: 15,00 zł

Płaskorzeźba seria hobby "Snowboardzista"

1 x 7 x 9 cm, 40g

Cena: 15,00 zł

Płaskorzeźba seria hobby "Hokeista"

1 x 7 x 9 cm, 42g

Cena: 15,00 zł

Płaskorzeźba seria hobby "Koszykarz"

1 x 7 x 9 cm, 44g

Cena: 15,00 zł

Karabinek (wspinaczkowy)

1.4 x 4.9 x 10.2 cm, 24g

Cena: 15,00 zł

Ceny zawierają podatek VAT.

Wszystkie z 11 produktów

Poszukujesz oryginalnego, a jednocześnie korzystnego prezentu dla sportowca w przystępnej cenie? Jesteśmy pewni, że to właśnie na naszej stronie trafisz na odpowiednie, mistrzowsko wykonane rozwiązanie. Oferujemy szeroki asortyment słodkich upominków wykonanych z naturalnych, świeżych produktów, z których będą zadowolone nie tylko dzieci, ale i dorośli. Zdecydowanie będą one słodką pomocą w trakcie ćwiczeń i wyścigów sportowych, jak również dobrym dodatkiem do nagrody za zwycięstwo w wyścigach!

 

Ciekawe, oryginalne i korzystne pomysły

 

prezent dla piłkarza

Wszyscy wiemy, że zajęcia sportem nakładają na osobę sporo ograniczeń, szczególnie żywnościowych. Niemniej jednak nawet najbardziej surowi dietetycy zgadzają się z tym, że spożywanie czekolady w rozsądnych ilościach jest korzystne dla zdrowia. Dlatego właśnie jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla sportowca, przyjrzyj się dokładnie naszemu katalogowi, w którym mamy zarówno smaczne, jak i doskonale przygotowane czekoladowe upominki – figurki motocykli, słodkie medale itd. Na szczególną uwagę zasługują nasze tematyczne płaskorzeźby „Rowerzysta”, „Golfista”, „Bokser” itd., wykonane z wysokiej jakości czekolady, a dodatkowo gustownie zapakowane.

 

Jesteśmy dumni nie tylko z dynamicznie odnowionego asortymentu ale jednocześnie z tego, że każdy nasz produkt jest naprawdę smaczny, oryginalny oraz niepowtarzalny. Wszystkie nasze cechy produkcyjne są certyfikowane, a proces produkcyjny w całości odpowiada wymaganiom polskiego ustawodawstwa. Zatem kupując prezent dla chłopaka sportowca, można mieć pewność, że zostanie obdarowany:

  • Mistrzowsko wykonaną czekoladą zawierającą wyłącznie naturalne składniki, niemającą konserwantów i szkodliwych barwników;
  • Oryginalnym upominkiem, jakiego nie znajdziesz w innych sklepach;
  • Rzeczą, która wiąże się z jego zainteresowaniami.

 

Działamy z myślą o naszych klientach

 

Aby nie pojawiały się problemy z zakupem prezentów dla piłkarzy lub osób związanych z innymi sportami, stworzyliśmy wygodną stronę internetową, na której można zapoznać się z cechami charakterystycznymi dostępnych produktów (waga, wymiary, rodzaj czekolady itd.) oraz obejrzeć ich zdjęcia. Jeśli masz trudności z wyborem, zadzwoń do naszych menedżerów i otrzymasz pomoc w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

 

Szczególną uwagę poświęcamy temu, żeby po dokonaniu u nas jednokrotnych zakupów, nasi klienci wracali do nas ponownie. Dlatego nie tylko oferujemy prezenty dla piłkarzy w najwyższej jakości, ale również posiadamy programy lojalnościowe. Wystarczy zostawić opinię o naszym sklepie internetowym, żeby otrzymać 15% zniżki na kolejne zakupy.

 

W naszym katalogu znajduje się sporo ciekawych i oryginalnych rozwiązań dla osób w każdym wieku, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, zajmujących się sportem itd. Wykonane są z mlecznej, czarnej lub deserowej czekolady. Zadzwoń do nas pod numer + 48 516 892 232, a pomożemy Ci zorientować się w naszej bogatej ofercie i złożyć zamówienie, a następnie przygotujemy wysyłkę nie tylko do dowolnego miasta w Polsce (za darmo w przypadku kwoty zamówienia powyżej 100 złotych), ale i za granicę.