URODZINY

ANIOŁ Z JAGNIĘCIEM

5 x 6.3 x 9.2 cm, 60g

Cena: 20,00 zł

ANIOŁ Z GWIAZDĄ

7.8 x 4.8 x 6.2 cm, 58g

Cena: 15,00 zł

ANIOŁ Z ŚWIECĄ

7.7 x 5.2 x 6 cm, 57g

Cena: 15,00 zł

ANIOŁ Z ŚWIECĄ

7.7 x 5.2 x 6 cm, 57g

Cena: 15,00 zł

MOTYL

1.5 x 7 x 7.5 cm, 20g

Cena: 15,00 zł

ŚRUBA DUŻA

2.6 x 2.6 x 13 cm, 48g

Cena: 25,00 zł

Śruba

3.3 x 3.3 x 9.3 cm, 38g

Cena: 20,00 zł

KARTA GRAFICZNA

9.5 x 7.8 x 9 cm, 160g

Cena: 40,00 zł

GITARA DUŻA

3.1 x 8.5 x 27 cm, 150g

Cena: 70,00 zł

JEŻ DUŻY

9.5 x 7.8 x 9 cm, 100g

Cena: 30,00 zł

JEŻ MAŁY

4.5 x 4.4 x 4.4 cm, 24g

Cena: 10,00 zł

KŁÓDKA Z KLUCZEM

3 x 8 x 10.6 cm, 126g

Cena: 40,00 zł

Strony

Ceny zawierają podatek VAT.

Wszystkie z 222 produktów

Tematyczne figurki czekoladowe – najlepszy pomysł na urodziny

 

słodki prezent na urodziny

Męczy Cię pytanie: jaki prezent na urodziny wybrać? Jak trafić? Jaki wybór będzie najlepszy? A co jeżeli zostałeś zaproszony na Urodziny do osoby, która, wydaje się, ma wszystko. Albo idziesz na imieniny do kolegi z pracy i nie wiesz tak do końca, jakie ma gusty i zainteresowania. Co zrobić, żeby Twój prezent był jednocześnie piękny, użyteczny, nie kurzył się na półce i wyróżniał się spośród innych?

 

Już mamy gotową odpowiedź na wszystkie Twoje pytania. Co myślisz o słodkim prezencie na urodziny? Jesteś przekonany, że czekolada na urodziny może być tylko pięknym dodatkiem do głównego prezentu? Już wiesz, że jesteś skazany na długie chodzenie po sklepach i wyszukiwanie odpowiedniego prezentu. Uwierz, nasze czekoladowe wyroby mogą pełnić jak funkcję dodatku do głównego prezentu, tak też być jedynym głównym prezentem. Nasze figurki z czekolady belgijskiej wykonują kilka funcji, ponieważ jednocześnie są estetyczne i smaczne. Pamiętając o pierwszej funkcji, dopasowaliśmy piękne przezroczyste opakowania. Dzięki nim czekoladowe figurki lub obrazki naszej firmy mogą stać na półce (tylko uważaj na upał i promienie słońca) i cieszyć oczy przez długi czas. Czekolada może się przechowywać do sześciu miesięcy. A potem należy ją... zjeść.

 

Prezent na imieniny można wybrać zgodnie z horoskopem, porą roku, hobby, charakterem, marzeniami tego, komu ten prezent zamierzasz wręczyć. Poza tym słodkie prezenty na imieniny możesz wybierać odpowiednio do preferencji smakowych solenizanta: czekolada czarna, mleczna albo biała.

 

prezent na imieniny

Kto powiedział, że zabawki albo figurka – to fajny prezent tylko dla dzieci? Twój prezent może też być ważną inspiracją dla dorosłego przyjaciela, jeżeli będzie związany z jego zainteresowaniem lub celem. Ponieważ mamy tematyczne prezenty. Naprzykład, jeżeli Twój kolega uczy się grać na gitarze lub tylko planuje zacząć naukę – podaruj mu czekoladową gitarę. Ona pomoże mu pamiętać o celu. Jeżeli koleżanka po raz pierwszy planuje pójść w góry – mamy delikatny karabińczyk wspinaczkowy z czekolady. Jeżeli kolega lubi malować – podaruj mu czekoladowy obraz. Jego waga może być od 10 deka do kilku kilogramów. Nie martw się o tym, czy dobrze będzie wyglądał ten mniejszy. Dzięki odpowiednio dobranemu opakowaniu, które tworzy dodatkową ramę nawet obraz, który ma 10 deka,  będzie wyglądał wspaniale. Jeżeli Twoja koleżanka jest fryzjerką, mamy czekoladowe nożyczki. Kolega lubi i hoduje psy? Znajdziesz w katalogu kilka ras. Ktoś nie umie żyć bez telefonu czy planuje zmienić model? Podaruj mu czekoladowy iPhone! Koleżanka z pracy lubi kosmetyki, chciałbyś podarować zestaw kosmetyków, ale masz wątpliwości, czy trafić z firmą? Podaruj czekoladowe! Kolega jest dziennikarzem? Mamy czekoladowy mikrofon, rozmiar którego jest zbliżony do rozmiaru oryginału. Koleś marzy o nowym samochodzie – mamy cały park samochodowy.

 

Prezent na imieniny może być jak dla jednej osoby, tak też dla całej rodziny, w której jest solenizant. Od tego zależy, jak duży prezent warto zamówić. Waga wyrobu może być od kilku deka do kilku kilo. Jeżeli wybierzesz większy wyrob – macie kolejny powód dla spotkania – zebrać się za kilka miesięcy na herbatę i razem zjeść ten słodki prezent. W skarbonce złotych myśli znajdziesz taką: „Ludzie nie będą pamiętali, co zrobiłeś, co powiedziałeś, ale oni zawsze będą pamiętali o tym, co dzięki Tobie odczuli”. Nasze prezenty doskonale pasują do tego wyrazu, ponieważ osoba, która dostanie czekoladowy prezent imieninowy na zawsze to zapamięta.